China Hand-mbajtur dixhitale të ulët-ndriçim / natë-vizion deviceP2S-4540 fabrika dhe prodhuesit | Sanhui
 • YouTube_youtube7
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • Facebook
kërkim

Hand-mbajtur digital ulët ndriçimi / natë-vizion deviceP2S-4540

Përshkrim i shkurtër:

Indekset taktike dhe teknike: 1. Lloji Kamera: Ultra-të ulët-ndriçimit CMOS 2. fushën e mendimit: zmadhim 5º * 3.75º 3. Imaging: Optical 4.5X zmadhim (përforcim elektronike 1-5X) 4. Minimale ndriçim punës: 0.001 lux 5. ndriçim distancë ndihmëse e vëzhgimeve në errësirë ​​totale: ndriçim ndihmëse nga 2.5 ~ 200m në errësirë ​​totale 6. Zgjidhja e imazhit shfaqet: 300,000 pixels 640 * 480 7. Camera pixel: 300.000 pixel SD 8. Regjistrimi duration: të përcaktohet sipas për të ...


 • FOB Çmimi: Welcome free consultation
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Indekset taktike dhe teknike:

  1. Lloji Kamera: Ultra-të ulët ndriçimi CMOS

  2. Fusha e parë: 5º * 3.75º

  3. Imazhe zmadhim: Optical zmadhim 4.5X (përforcim elektronik 1-5X)

  4. illuminance minimale të punës: 0.001 lux

  5. ndriçim distancë ndihmëse e vëzhgimeve në errësirë ​​totale: ndriçim ndihmëse nga 2.5 ~ 200 në errësirë ​​të plotë

  6. Zgjidhja e imazhit Shfaqet: 300,000 pixels 640 * 480

  7. Camera pixel: 300.000 pixel SD

  8. Kohëzgjatja Regjistrimi: Për të përcaktohet në bazë të kapaciteteve lokale me kartë TF

  type 9. baterive: 3.7 V / 2200mAH CE-certifikuar rechargeable litium (18650)

  10. Low-ndriçim të energjisë infra të kuqe: 1W 940μm; 850μm optional

  11. Pesha e produktit: 275g

  1

   

  Një pajisje vegim nate lejon përdoruesin për të parë pandihmuar në dritë të ulët, dhe errësirë të plotë. Duke përdorur dixhitale sensor / image përforcues Tubes / illuminators infra të kuqe.
  Në dispozicion në dorë-mbajtur / përkrenare nate mountable vizion Sy, Night Vision Riflescope, syze vegim nate.
  Kjo është ideja për aventurë në natyrë, monitorimin e kafshë të egra, gjueti, qëllime të sigurisë, patrullojnë natën navigacion, dhe zbatimin e ligjit kështu me radhë.

  Di më shumë klikoni në video: https://www.youtube.com/channel/UC4uBx1ZJ6BFwdCEXs5go9Og?view_as=subscriber


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne