• YouTube_youtube7
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • Facebook
kërkim

Çfarë Ne Oferta

Produktet më të shitura
Ne kemi qenë duke bërë objekti binocular OEM / ODM për markat e famshme si Bushnell, Hawke për vite dhe kanë grumbulluar përvojë të pasur dhe popullaritet të lartë.

Për një kuptim më të mirë të produkteve tona dhe çmimet, pleace klikoni në butonin e duhur për të improvoe informacionin, ne do të përgjigjeni për ju hollë 24 orë.

hetim Tani

Featured produktet

Produktet më të shitura

Pse të na zgjidhni ne?

Shenzhen SanHui Industrial Co, Ltd, është optika fabrikë të drejtpërdrejtë dega e shitjes themeluar në vitin 2018 gjendet në Shenzhen.
 Me vet tonë R & D ekip dhe përvoja të plotë në OEM / ODM optikë furnizimit.
Produkte me cilësi të lartë dhe çmimeve konkurruese të shitur të nxehtë mbi 20 vende.