• YouTube_youtube7
  • Скопје
  • Твитер
  • Фејсбук
Барај

Што Понуда

најпродаваните производи
Сме го правеле двете очи опсегот OEM / ODM за познати брендови како Bushnell, Хоукс со години и имаат акумулирано богато искуство и висока популарност.

За подобро разбирање на нашите производи и цени, pleace кликнете на десното копче на improvoe на информации, ние ќе ви одговори на вас тенок 24 часа.

Прашање Сега

Избрана производи

најпродаваните производи

Зошто да не одберете нас?

Шенжен SanHui Индустриски копродукции, Ltd е оптика фабрика директна продажба гранка утврдените во 2018 година се наоѓа во Шенжен.
 Со нашите сопствени R & D тим и целосна искуства во OEM / ODM оптика снабдување.
Производи со висок квалитет и конкурентна цена топла продаде над 20 земји.